Tomasz Jurczyk | o mnie

Nazywam się Tomek Jurczyk,

podpisuje ikkiz na stronach i forach:
deviantart | max3d.pl | BlenderArtists | Blenderownia |R.I.P. cghub

W wolnym czasie zajmuje się grafiką 3D, głównie w Blenderze ale tak prawdę mówiąc, to nie tylko w wolnym czasie, bo i z powodzeniem używam Blendera w firmie, choć grafika niby nie leży w obowiązkach administratora sieci, ale właśnie dzięki możliwościom, jakie daje to opensource’owe oprogramowanie mam wpływ na kreowanie wizerunku firmy, od reklam i banerów, przez wizualizacje produktów a nawet czasem wizualizacje architektoniczne.
Moje prace 3D można obejrzeć w tutaj. Zapraszam też do obejrzenia galerii digital painting, bo od czasu do czasu także coś maluje cyfrowo

Wcześniej pracowałem w drukarniach gdzie zdobyłem doświadczenie z projektowania 2D i przygotowania do druku, więc przygotowanie materiałów reklamowych na potrzeby mojego pracodawcy nie stanowi dla mnie problemu.

Miałem zaszczyt i przyjemność przygotować komplet ikon dla modułów logistyczno produkcyjnych systemu Rekord ERP firmy REKORD Systemy Informatyczne Sp. z o.o., który jest używany w naszej firmie i jestem administratorem tego systemu, oraz animowane czarno-białe ikony do wyświetlaczy LCD sterowników do pieców C.O. firm TECH. Oba zlecenia, choć tak różne technicznie, miały jeden wspólny mianownik: wymagały zilustrowania nieraz bardzo abstrakcyjnych funkcjonalności by zapewnić intuicyjność użytkowania.

Brałem udział w tworzeniu niezależnej gry opartej na silniku UDK, jako modelarz organiki, postaci. Projekt, jak wiele podobnych niestety nie został ukończony a team się rozpadł, jednak zostało mi z tego trochę doświadczenia z silnikiem UDK, przygotowaniem modeli postaci low-poly, i animacji tych postaci. Wkrótce zaprezentuje w galerii, to co powstało w czasie tych nieukończonych prac.

Freelance?

Oczywiście, jestem otwarty na współpracę  w dziedzinach, w których jestem kompetentny, a opisałem wyżej.

Kontakt

Kontakty nie będą w czytelniejszej formie, bo wolał bym nie zarażać spamem adresu e-mail, więc przepraszam za utrudnienia.

Tomasz Jurczyk

  • numer GG to sobie proszę darować, tak jak telegraf i sygnały dymne.
  • telefon to 501, jak to w Orange, a potem jeszcze cyfry 126 855
  • adres e-mail to tomasz.jurczyk@ a dalej moja domena, czyli ikkiz.pl
  • na facebooku nie szukajcie.